O Firmie

Siedziba Kamienna Góra
Nasza siedziba w Kamiennej Górze
ul. Waryńskiego 32 ( na przeciwko banku spółdzielczego).

    Biuro Rachunkowe “SUKCES” Joanna Madej-Lech powstało z myślą o kompleksowej obsłudze księgowo- podatkowej firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Nasze największe

atuty to doświadczenie zawodowe, stale wzbogacana wiedza, zaangażowanie oraz przede wszystkim dbałość o Klienta.Wysoka jakość usług poparta jest ciągłym zgłębianiem wiedzy poprzez nasze uczestnictwo w szkoleniach oraz stały dostęp do publikacji i specjalistycznych serwisów informacyjnych.

Indywidualne podejście do Naszych Klientów


     We współpracy z firmami stawiamy na indywidualne podejście, co pozwala na przygotowanie oferty dostosowanej do rodzaju prowadzonej działalności gospodarczej i oczekiwań Zleceniodawcy.
Wymagamy od siebie wiele, ponieważ wiemy, że tylko w taki sposób możemy zagwarantować Państwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju w prowadzeniu firmy.

Dzięki nam urzędy staną się bardziej przystępne, a zmieniające się wciąż przepisy podatkowe okażą się proste w stosowaniu.

Bierzemy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług.

     Działalność biura rachunkowego objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Posiadamy również licencję Ministerstwa Finansów nr 37385/2010 uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Biuro dysponuje własnym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą certyfikatu kwalifikowanego, najnowszymi rozwiązaniami technicznymi i informatycznymi.

O Firmie

biuro rachunkowe sukces

Biuro Rachunkowe “SUKCES” Joanna Madej-Lech powstało z myślą o kompleksowej obsłudze księgowo- podatkowej firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

 

Nasze usługi

W naszej witrynie znajdziecie Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszej firmy i oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie obsługi księgowej. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Doświadczenie

Nasza wiedza z zakresu świadczonych usług poparta jest kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie współpracy z wieloma klientami. Biuro Sukces obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych.

Używamy cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Polityka Prywatności

Info