Promocje

 

Rozpoczynając współpracę

Jeśli znalazłeś nasze biuro rachunkowe przez Internet i rozpoczniesz z nami współpracę proponujemy przez pierwsze 3 miesiące bonifikatę w wysokości 50% ceny usługi.

Osobom rozpoczynającym działalność pomagamy przy rejestracji firmy( w ramach ceny za obsługę).

Zmieniając biuro rachunkowe

Zmieniając biuro rachunkowe otrzymujesz zniżkę w wysokości 50% ceny usługi przez pierwsze 3 miesiące.

Będąc naszym klientem

Każdy z naszych Klientów, który poleci nas swoim znajomym otrzyma bonifikatę w wysokości 50% jednomiesięcznej wartości usługi.

O Firmie

biuro rachunkowe sukces

Biuro Rachunkowe “SUKCES” Joanna Madej-Lech powstało z myślą o kompleksowej obsłudze księgowo- podatkowej firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

 

Nasze usługi

W naszej witrynie znajdziecie Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszej firmy i oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie obsługi księgowej. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Doświadczenie

Nasza wiedza z zakresu świadczonych usług poparta jest kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie współpracy z wieloma klientami. Biuro Sukces obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych.

Używamy cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Polityka Prywatności

Info