Referencje

 

Właściciel biura rachunkowego SUKCES -  mgr Joanna Madej-Lech

 

     Właścicielka biura posiada wiedzę teoretyczną popartą długoletnią praktyką w szeroko pojętej obsłudze finansowo księgowej albowiem pomaga i wspiera działania przedsiębiorstw w tym zakresie już od wielu lat.
Legitymuje się certyfikatem MF do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych o numerze  37385/2010.
Posiada wykształcenie wyższe magisterskie zdobyte na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – kierunek “Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw”. Ponadto ukończone studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – specjalność “Nowoczesna obsługa finansowo-księgowa małych i średnich przedsiębiorstw”.

Ukończone kursy:

    -  Kurs dla pracowników służb personalnych i  działów kadr”
    -  Księgowość 
    - Wyższy poziom bezpieczeństwa - szkolenia i doradztwo z zakresu bezpieczeństwa pracy dla osób pracujących  


 

Kierownik Biura Rachunkowego SUKCES  mgr Edyta Topolska

     Wieloletnie doświadczenie zawodowe w branży księgowo-rachunkowej i finansowo-kadrowej. Ukończone studia wyższe magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu - kierunek “Finanse i rachunkowość przedsiębiorstw”. Studia podyplomowe na Uniwerysytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – specjalność “Nowoczesna logistyka w MSP”. Ponadto celem ciągłego doskonalenia zawodowego uczestniczy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach specjalistycznych, związanych z rachunkowością i księgowowością specjalistyczną.

O Firmie

biuro rachunkowe sukces

Biuro Rachunkowe “SUKCES” Joanna Madej-Lech powstało z myślą o kompleksowej obsłudze księgowo- podatkowej firm i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą

 

Nasze usługi

W naszej witrynie znajdziecie Państwo wszystkie pożądane informacje na temat naszej firmy i oferowanych przez nas rozwiązań w zakresie obsługi księgowej. Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą.

Doświadczenie

Nasza wiedza z zakresu świadczonych usług poparta jest kilkuletnim doświadczeniem zdobytym w trakcie współpracy z wieloma klientami. Biuro Sukces obsługuje kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych.

Używamy cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Polityka Prywatności

Info